راهنمای خودروهای گازسوز cng

راهنمای خودروهای گازسوز CNG

خودروهای گازسوز CNG هم از نظر مصرف کنندگان و هم تعمیرکاران از اهمیت خاصی برخوردار است و این نوع خودروها روز به روز در حال افزایش است و نیاز است که اطلاعات خود را در زمینه استفاده و نگهداری و همچنین الزامات تعمیراتی آنها را بدانیم.

راهنمای خودروهای گازسوز CNG

 

راهنمای خودروهای گاز سوز CNG

برای بالا بردن اطلاعات و تخصص در زمینه استفاده و نگهداری و همچنین تعمیرات خودروهای دوگانه سوز CNG اعم از کارگاهی و کارخانه ای نیاز به آموزش های خاصی است که ما سعی کردیم در وب سایت ساوالان گاز CNG به این مقوله بپردازیم.

 

برای اینکه منبع تقریبا کاملی برای آموزش داشته باشیم اقدام به تهیه و چاپ کتاب ” راهنمای خودروهای گازسوز CNG” نموده ایم که  خدا را شکر به چاپ رسید.

 

 

 

مطالب کتاب در چه موضوعی است؟

در این کتاب سعی شده به بخشهای تئوری صنعت CNG فقط در حد نیاز پرداخته شود و صرفا نکات لازم برای نصب عملی کیت و مخزن و تعمیر خودروهای کارگاهی و همچنین تعمیر و نگهداری خودروهای دوگانه سوز کارخانه ای پرداخته شود. مسلما هیچ اثری خالی از اشکال نیست و از شما خواننده محترم درخواست دارم اشکالات و اشتباهات این اثر را برای بهبود مطالب کتاب و تولید اثار جدید با ما در میان بگذارید.

 

چه کسانی از این کتاب می توانند استفاده کنند؟

خواندن و عمل به مطالب این کتاب به بالا رفتن اطلاعات و تخصص  شما تعمیرکاران محترم کمک کرده و باعث بهبود کسب و کار و در نتیجه جلب رضایت مشتری شما خواهد بود و حتی برای کسانی که بطور مستقیم در حوزه CNG فعالیت ندارند مثل مکانیک ها، تعمیرکاران در حوزه های دیگر مربوط به خودرو، دانشجویان و دانش آموزان فنی و حرفه ای و کلیه علاقه مندان به صنعت CNG و کسانی که میخواهند وارد فعالیت در این زمینه شوند بسیار مفید و قابل استفاده است.

 

۱,۵۰۰,۰۰۰ریالافزودن به سبد خرید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *