ابزار و تجهیزات کارگاه

تجهیزات کارگاه CNG

تجهیزات کارگاه نصب و تعمیرات CNG

تجهیزات کارگاه CNG

تجهیزات کارگاه

 

قبل از هر چیزی برای شروع هر کاری، علاقه به آن کار و همچنین گذراندن دوره های آموزشی چه بصورت آکادمیک و چه بصورت تجربی الزامی است چرا که اگر در حرفه خود ماهر نباشیم و هر روز به آموخته هایمان اضافه نکنیم به مرور زمان مشتریان خود را از دست می دهیم و یا اصلا در شروع کار به دلیل عدم جذب مشتری از کار خود مایوس شده و دنبال کار دیگری می گردیم. 

آموزش ها ممکن است بسته به نیاز حرفه ای که انتخاب کرده ایم در مراکز آموزش فنی حرفه ای یا در مراکز آموزش عالی و یا در مراکز آموزش آزاد که در حرفه ما کار آموزشی می کنند صورت گیرد و یا بصورت تجربی پیش یک استاد کار در یک مغازه یا کارگاه شاگردی کرده و به مرور تخصصهای لازم را کسب می کنیم. ولی آنچه مسلم است اینکه هر چه در کار خود ماهر تر باشیم به درآمد بالاتر دست خواهیم یافت و مشتریان ما از کارمان راضی تر خواهند بود و با گذشت زمان ما را به دیگران معرفی کرده و در منطقه یا شهر خود به یک متخصص حرفه ای شهرت خواهیم داشت و این بهترین و زیبا ترین حسی است که ما تجربه خواهیم کرد و در کار خود با علاقه بیشتری فعالیت خواهیم کرد.

در این مقاله ما در مورد ایجاد کارگاه های نصب و خدمات خودروهای گازسوز بحث می کنیم و موارد و تجهیزات لازم بار این کسب و کار را معرفی می کنیم.

 

 پس از آنکه آموزش های لازم را گذراندیم و میخواهیم کسب و کار خود را ایجاد کنیم ابتدا باید محل مورد نظر برای کارگاه خود را انتخاب کنیم به طوری که برای نوع کار ما مناسب و در دید مشتری باشد و مشتری به راحتی محل کار ما را بتواند پیدا کند. سپس یک تابلوی مناسب تهیه و نصب  و تبلیغات لازم را انجام دهیم. و در این بین تجهیزات لازم نیز باید تهیه و خریداری شود تا در ارائه خدمات به مشکل برنخوریم.

 

برای شروع به کار در یک کارگاه نصب و تست و تعمیر خودروهای گازسوز به ابزار و تجهیزاتی نیاز داریم که در این جا به این مبحث می پردازیم.